Limon Diyeti Nedir? Haşlanmış Limon Zayıflatır Mı?

Kış aylarında fazlasıyla kilo mu aldınız? Kilolarınız size korkunç görünmeye mi başladı, aynaya bakarken yürürken ne kadar zorlanacağınız düşünüp dışarı çıkmama kararı mı aldınız? Sizleri bu durumlardan kurtaracak hem sağlıklı hem de doğal bir yöntem olan haşlanmış limon diyeti önereceğiz. Haşlanmış limon diyeti yağlarınızı yakmak ve sağlıklı kilo vermek noktasında önemli bir diyet.

limon-suyu-yag-yakar-mi

Şimdi gelin birlikte limon diyeti nedir, nasıl yapılır, ne kadar kilo verdirir bakalım. Limon diyeti limonun C vitamini deposu olması ve aynı zamanda yağ yakıcı etkisinin olması hasebiyle oldukça etkili bir diyet. Limon içerisinde potasyum, magnezyum, demir, vücudunuzu dengede tutup enerji verirken toksin giderici etkisiyle de hücrelerin yenilenmesine ve bağırsaklarda bulunan iltihap ödem ve şişkinliklerinde giderilmesine yardımcı oluyor.

limon-diyeti-nasil-yapilir

Limon haşlanarak rahatlıkla tüketilebiliyor ister aç ister tok olun limonun sağlıklı ve enerji depousu bir meyve olduğu bir gerçek. Diğer kafeinli içecekler gibi midenize zararı olmayan limon ve suyu mikrop ve bakterilerden arınmanıza imkan sağlayacak.Haşlanmış limonun ne gibi etkileri var birlikte bakalım;

-Yağ yakımını hızlandırır
-Sindirim sistemi sağlığına olumlu faydaları bulunur
-Toksin ve zehir ve iltihap ve bakterileri söktürür
-C vitamini bakımından zengin olduğu için enerji verir
-Bağırsak bakterilerini yok eder

limon-diyeti-kac-kilo-verdirir

Haşlanmış limon diyetine gelecek olursak malzemelerimiz 2-3 cm lik zencefil parçası, 5 adet limon 4-5 diş sarımsak, 2 litre su. İlk olarak limon kabukları soyuluyor ve suyu sıkılıyor. Posası ve kabuğu atılmıyor. Blendır yardımıyla zencefil parçalanıyor ve tencereye ekleniyor limon suyu ve sarımsak da katıldıktan sonra karıştırılıyor. Posası ayrı bir tencerede kaynatıldıktan sonra diğer karışımla birleştirilerek soğumaya bırakılıyor ve her sabah aç karnına içiliyor.Sabahları kahvaltıdan önce 1 çay bardağı içilebilir fakat tansiyon rahatsızlığı olanlar uzman onayı almadan diyeti denememelidir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

haşlanmış limon diyeti ile zayıflayanlar, haşlanmış limon diyeti yorumlar,  haşlanmış limon diyeti yapanların yorumları, haşlanmış limon diyeti ile zayıflayanlar yorumları, haşlanmış limon diyeti ile zayıflayanlar kadınlar kulübü, haşlanmış limon diyeti zararları, limon diyeti kadınlar kulübü, haşlanmış limon diyeti yorumları kadınlar kulübü, hazır limon suyu zayıflatırmı, limon suyu zayıflatırmı kadınlar kulübü, sade limon suyu zayıflatır mı, limonlu suyun faydaları, limon suyu zayıflama, limon suyu diyeti, gece yatarken limonlu su içmek zayıflatırmı,  limon suyu zayıflatırmı yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir