Patatesle Cilt Beyazlatma Yöntemi, Doğal Cilt Beyazlatıcılar

patatesle-cilt-beyazlatma

Her kadın cildinin pırıl pırıl beyaz ve sağlıklı görünmesini ister ve bunun için türlü türlü yöntemler dener. Patates rendelenerek cilt beyazlatma yöntemi de kadınların kıvrak zekasının bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Neredeyse hiç bir ayrıntıyı kaçırmayan kadınlar güzellikleri için denemedikleri yöntem bırakmadı. Sizlere de tavsiye edeceğimiz bu yöntem de patatesin cildi gerçekten beyazlatıp beyazlatmadığına şahit olacak ve doğal bir maske uygulayıp arkaya yaslanacağız.

cilt-beyazlatan-maskeler

Patates ile cilt beyazlatma aslında önceden beri bilinen bir yöntem zaman geçtikçe de insanlar daha doğal ve kimyasal olmayan uygulamalara yönelerek artık daha sağlıklı yaşamanın yollarını araştırıyor. Bu yöntem nasıl uygulanır şimdi bunu anlatalım. İhtiyacımız olan malzemeler, bir büyük patates, bıçak, blendır, tülbent.

ev-yapimi-cilt-maskesi

Öncelikle bulduğunuz doğal ve büyük patatesin kabuğunu soyun ve doğrayın, daha sonra patatesi blendırdan ezin ve püre haline gelmeden küçük küçük parçalanmış haliyle temiz bir tülbente koyun ve yüzünüze uygulamadan önce yüzünüzü temizleyip yıkayın ve kurulayın. Daha sonra patates rendesi dolu tülbent ile yüzünüzü yumuşak hareketlerle silin beyazlamasını istediğiniz yerlere sürün.

Patates suyu cildinize bulaşabilir fakat gözünüze ve göz çevrenize bulaştırmayın. 10-15 uygulamayı yapıp bekledikten sonra cildinizi durulayabilirsiniz.

patates-cildi-beyazlatir-mi

Patates püresini maske şeklinde cildinize ve boynunuza da uygulayabilir siniz. Püreyi 20-25 dakika cildinizde beklettikten sonra ılık su ile de durulayabilirsiniz.

Karışımınıza limon da katabilirsiniz fakat bazı hassas ciltler için kızarıklık ve tahriş olma söz konusu olursa uygulamayı bırakmalısınız.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

15 dakikada cilt beyazlatma, patates maskesi, kalıcı cilt beyazlatma yöntemleri, patates domates süt maskesi, tülay dan inciler cilt beyazlatma, japonların cilt beyazlatma yöntemleri, patates maskesi show haber, patates suyunun cilde faydaları kadınlar kulübü, cilt beyazlatıcı krem gratis, dermokil cilt beyazlatıcı krem kullananlar, dermokil cilt beyazlatıcı krem yorumları, cilt beyazlatıcı krem önerileri, salkom beyazlatıcı krem yorumları, salkom beyazlatıcı krem kullananlar yorumları, yüz beyazlatıcı krem kullananların yorumları, yoko beyazlatıcı krem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir