Pirinç Yutarak Zayıflama Yöntemleri, Pirinç Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır?

Kilo vermek hepimizin de bildiği gibi zor ama yapıldığında da gerçekten ruh ve beden sağlığımızı tatmin eden bir gerçek. Kilo vermek için oldukça ilginç yöntemler karışımlar ve uygulamalar yapılıyor ve sonuç ne derecede değişiyor ve gerçekten kilolarımızdan kurtulabiliyor muyuz orası tartışılır. Hepimiz hemen hemen her gün farklı yorumlar ve farklı zayıflama hikayeleri ile zihnimize bir yenisini daha ekleye dururken karşımıza bir yöntem daha çıkıyor pirinç yutarak zayıflama yöntemi.

pirinc-diyeti

Pirinç yutarak gerçekten kilo verilir mi, zayıflamanın küçücük bir pirinç tanesi ile ne gibi bir bağı var birlikte öğrenelim. Söylenilenlere göre pirinç yutan kişiler bu yöntem ile istedikleri sonuca ulaşmışlar. Pirinci yutmanın sürekli yemek yeme isteği olan iştahı açık olan kişilerde iştahı kapattığı ve fazla yemek yemenin önüne geçtiği yönünde yorumlar var. Pirinç normalde de vücuttan toksinleri atmaya yardımcı olan bir gıda özellikle sabahları birkaç adet yutulan pirinç taneleri gün boyunca iştahı dengede tutmaya ve sürekli atıştırmalık ve yemek yeme isteği olan kişileri dizginlemeye yardımcı olduğu belirtilmekte.

pirinc-tanesi-yutarak-kilo-verilir-mi

Peki pirinç tanelerini günlük ne kadar ve kaçar adet tüketmeliyiz, ne kadar pirinç bizde etkili olacak. Bu soruya ise yine bu yöntemi deneyenler her gün  yutulmak kaydı ile 1 adetten başlayıp sonraki günler miktarını çoğaltarak 60 güne kadar yutulması gerektiğini söylüyor. İlk gün 1 adet yutulan pirinç 30. gün 30 adete çıkıyor ve daha sonra azaltarak yani sondan başa doğru geliniyor ve 60. gün yine 1 adet pirinç yutuyorsunuz. Pirinci yutarken 1 bardak su içiyorsunuz ve ardından 1 bardak daha tüketiyorsunuz.

pirinc-diyeti-yapanlar

Bu yöntem kişiden kişiye değişmekle birlikte 2 ayda 8-14 arasında kilo verilmesine imkan sağlıyor.Fakat eğer bu pirinç yöntemini 2 ay boyunca yaptı iseniz tekrar başlamak için 3 ayın geçmesini beklemelisiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

pirinç yutarak zayıflama, pirinç diyeti nedir, pirinç diyeti nasıl yapılır, pirinç diyeti kaç kilo verdirir, pirinç diyeti yapanlar, pirinç diyeti kızlar soruyor, pirinç yutarak zayıflama kızlar soruyor, pirinç diyeti kadınlar kulübü, pirinç diyeti yorumlar, pirinç yutarak zayıflayanlar, pirinç yutarak zayıflayanlar öncesi sonrası, pirinç diyeti, maça çayı zayıflatır mı, maça çayı kullananlar, maça çayı nerede bulunur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir